Керівництво Російської Федерації намагається організувати зустріч глави Кремля Володимира Путіна з президентом США Дональдом Трампом. У Москві назвали "необхідним" потенційний контакт двох політиків.
Таку заяву зробив у розмові з журналістами речник Путіна Дмитро Пєсков, пишуть російські медіа. За його словами, зустріч Трампа і Путіна повинна бути відповідним чином підготовлена.
"Така зустріч явно на слуху. Багато в чому, ми вважаємо, вона, звичайно ж, необхідна. Вона повинна бути відповідним чином підготовлена, і це вимагає зусиль на найрізноманітніших експертних рівнях. Це вимагає продовження контактів між Москвою і Вашингтоном, які були запущені й зараз тривають. Поки що конкретики з цього приводу немає", — сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи може російський диктатор провести зустріч з Трампом у травні в Саудівській Аравії.
Нагадаємо, нещодавно журналісти CNN, посилаючись на дані американської та західної розвідки, повідомили, що російський диктатор Володимир Путін, ймовірно, змінив довготривалі цілі у війні проти України на більш короткострокові. Зокрема, очільник Кремля зосередився на утриманні захоплених територій.
Також нещодавно кремлівський диктатор Володимир Путін висловився щодо можливості ядерного удару по Україні. Він заявив, що Росію "намагалися спровокувати".
Нещодавно американський президент Дональд Трамп вкотре заявив, що йому необхідний час для відповіді на питання, чи тягне його за ніс глава Кремля Володимир Путін.
Водночас Дональд Трамп повідомив, що в перемовинах щодо врегулювання війни між Російською Федерацією та Україною США ближчі з однією зі сторін. Проте називати цю країну політик не захотів.