Викриття корупції у сфері енергетики: НАБУ та САП проводять масштабну операцію
Фото: НАБУ

Викриття корупції у сфері енергетики: НАБУ та САП проводять масштабну операцію

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура проводять операцію з викриття корупції у сфері енергетики.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

"НАБУ та САП проводять масштабну операцію з викриття корупції у сфері енергетики. 15 місяців роботи та 1000 годин аудіозаписів", — йдеться у повідомленні.

Як зауважили у НАБУ, в ході розслідувань було задокументовано діяльність високорівневої злочинної організації. Зокрема, її учасники вибудували масштабну корупційну схему впливу на стратегічні підприємства державного сектору, зокрема АТ "НАЕК "Енергоатом".

"Деталі згодом", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, 10 листопада працівники Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуками до бізнесмена та співвласника студії "Квартал 95" Тимура Міндіча, а також до колишнього очільника Міністерства енергетики Германа Галущенка.

Зауважимо, за даними "Цензор.НЕТ", Міндіч є фігурантом розслідування НАБУ щодо розкрадання державних коштів. Його документуванням займався Руслан Магамедрасулов — керівник міжрегіонального управління детективів НАБУ, якого нині затримали за підозрою від СБУ.

Крім того, в УП повідомляли, що Міндіч може стати фігурантом розслідування американського Федерального бюро розслідувань. Воно може стосуватися відмивання коштів. Зокрема, предметом дослідження американських правоохоронців, стали офшорна компанія з Британських Віргінських островів, компанія з британською реєстрацією та чоловік на прізвисько Sugarman.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама