Станом на ранок вівторка, 29 квітня, російська армія вивела в акваторію Чорного моря військовий корабель. Він є носієм крилатих ракет типу "Калібр".
Про це у Telegram-каналі повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України.
За даними військових, у Чорному морі присутній один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до шести ракет. В Азовському морі відсутні ворожі кораблі. У Середземному морі є три ворожі кораблі, з яких один є носій крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до восьми ракет.
"За добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: до Чорного моря — три судна, з них два продовжили рух у напрямку протоки Босфор. До Азовського моря — п'ять суден, з них чотири продовжили рух з Босфору", — йдеться у зведенні ВМС.
Як відомо, у ніч на 28 квітня російські окупанти атакували Україну 166 ударними дронами та безпілотниками-імітаторами інших типів. Сили оборони збили 40 ворожих дронів, 74 безпілотники-імітатори не досягнули цілей.
Раніше повідомлялось, що вночі 29 квітня російські загарбники масовано атакували столицю ударними безпілотниками типу "Шахед". Близько першої години ночі у місті працювала протиповітряна оборона.
Нагадаємо, оператори Сил безпілотних систем застосовують новітні засоби безпілотних технологій для знищення "шахедів". За останній час підрозділ Darknode 412-го полку Nemesis перехопив 52 ударні БпЛА. Це відбувається завдяки високій майстерності операторів і ефективному застосуванню безпілотних технологій.