Фото: Facebook Зеленського

Зеленський та Залужний привітали українців з Днем Незалежності (відео)

Президент України Володимир Зеленський та головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний привітали українців з Днем незалежності нашої держави. Вони опублікували ефектні відео на честь свята.

Відео з привітаннями глави держави з'явилось у Telegram Зеленського.

"Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю нашої незалежності — незалежності України. Свято вільних людей. Свято сильних людей. Свято гідних. Свято рівних. Українців та українок. Усіх в усій нашій державі. Це цінність для кожного з нас, і за це ми боремось. І в цій боротьбі важливий кожен, бо ця боротьба – за те, що важливо кожному. Це — незалежна Україна. З Днем Незалежності, Україно! Слава Україні!" — сказав президент.

Також відео на честь свята опубліковано у Telegram Валерія Залужного.

"Країна нескорених, непохитних, незламних! Країна гордих, героїчних та хоробрих. Де свобода і гідність завжди були ключовими цінностями. Вільна країна. Це факти, об які розібʼються ворожі задуми. З Днем Незалежності, Україно!" — сказав головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, другий рік поспіль Україна відзначає День Незалежності в умовах повномасштабної війни. У низці міст та областей заборонили проведення масових заходів 23-24 серпня з міркувань безпеки, водночас у країнах Європи та США готуються відзначати головне свято нашої держави.

Варто відзначити, що у Києві, Чернігові, Кривому Розі, на Полтавщині та Миколаївщині заборонили масові заходи та святкові урочистості на День державного прапора та День Незалежності України. Це пов'язано із ймовірними обстрілами російських загарбників.

Українців також попередили про імовірні масовані ракетні атаки на День Незалежності 24 серпня. Громадян закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. У розвідці зауважували, що це може трапитись на день раніше або пізніше, або тривати кілька днів і кілька хвиль поспіль.

Своєю чергою у четвер, 24 серпня, держсекретар США Ентоні Блінкен привітав українців з Днем Незалежності країни. У своєму зверненні він згадав про війну з Російською Федерацією.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 24.08.2023 09:48