1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Американські сенатори закликали Конгрес посилити санкції проти Росії після перемовин у Стамбулі
На фото: Капітолій у Вашингтоні. Джерело: Pixabay

Американські сенатори закликали Конгрес посилити санкції проти Росії після перемовин у Стамбулі

Сенатори Сполучених Штатів Америки виступили з ідеєю про посилення санкцій проти Росії. Така ініціатива стала наслідком перемовин між Росією та Україною, які відбулися в Туреччині 16 травня та не принесли важливих результатів.

Про це повідомила агенція Reuters. Журналісти послалися на заяву демократа Річарда Блументала та республіканця Ліндсі Грема, які закликали ухвалити санкції проти Росії.

"Путін і надалі буде затягувати припинення вогню, доки його економіка не зазнає серйозного удару — аж до фінансової ізоляції", — заявив Блументаль.

Він закликав до голосування за санкційний законопроект, висловивши припущення, що після стамбульських перемовин він матиме значну двопартійну підтримку.

Грем, який цього тижня перебував у Туреччині на зустрічі міністрів закордонних справ НАТО, закликав ухвалити законопроект і розкритикував рішення очільника Кремля Володимира Путіна не брати участі в переговорах з Україною.

"Коли йдеться про ігри Росії, настав час сказати: досить", — наголосив республіканець.

До речі, 1 квітня половина Сенату США на чолі з Гремом і Блюменталем презентували двопартійний законопроект про введення санкцій проти Росії у випадку, якщо Кремль зірве мирні зусилля президента США щодо України.

Серед покарань, до яких може призвести закон, — 500-відсоткові мита на імпортні товари з країн, які купують російську нафту, газ, уран та інші продукти з Росії.

Нагадаємо, що сьогодні міністр збройних сил Франції Себастьєн Лекорню заявив, що Європі необхідно посилити українську армію в середній і довгостроковій перспективі. Такий висновок він зробив на тлі заяв Росії щодо необхідності "демілітаризації" України.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама