Фото: germany.mfa.gov.ua

"Гнилий компроміс": у МЗС пояснили, чи піде Україна на переговори з РФ

Росія на сьогодні не зацікавлена у мирних переговорах з Україною на наших умовах. А українці не готові йти на компроміси з ворогом.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник в інтерв'ю Morgenpost.

"На цей момент я не відчуваю жодного бажання миру за будь-яку ціну. Якби ми могли показати небагато у військовому плані, у нас у будь-якому разі були б слабкі козирі на можливих переговорах", — наголосив він.

Мельник зазначив, що більшість українців не готові до поступок з ворогом. Такі компроміси не зможуть забезпечити мир в Україні.

"Гнилий компроміс не може забезпечити стабільний мир для всіх нас, щонайбільше крихке припинення вогню. Будь-яка дискусія про переговори — це також повна нісенітниця, тому що росіяни взагалі не хочуть вести переговори", — заявив заступник голови МЗС.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що для України й усього цивілізованого світу російський диктатор Володимир Путін зараз — терорист. Тому про жоден діалог не може бути й мови.

Також раніше повідомлялося, що російський диктатор Володимир Путін не захоче вести переговори у відповідь на успішний контрнаступ ЗСУ. Кремль не планує змінювати свої стратегічні цілі в Україні.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 30.04.2023 12:59