Петер Мадяр у Києві. Джерело: Facebook-сторінка Петера Мадяра

Головний опонент Орбана вшанував полеглих українських героїв у Києві

У четвер, 11 липня, лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр, який є головним суперником прем’єр-міністра Віктора Орбана, відвідав Київ. Він ушанував полеглих українських військових біля стіни пам’яті на мурах Михайлівського золотоверхого монастиря.

Про це Петер Мадяр опублікував пост на своїй Facebook-сторінці.

"У Києві, біля стіни пам’яті десяткам тисяч українців, загиблих у війні", — підписав він.

Політик додав, що розпочне детальніше розповідати про свою поїздку через декілька годин.

Варто зазначити, що угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан під час свого візиту до Києва уникнув візиту до стіни пам’яті, попри те, що це зовсім неподалік від угорського посольства.

До того ж Петер Мадяр після масованої ракетної атаки Росії в понеділок засудив удар по "Охматдиту", а потім оголосив збір гуманітарної допомоги та медичного обладнання й анонсував свою поїздку до Києва. Також він повідомив, що планує зустрітися з угорською громадою на Закарпатті.

Орбан через більш як добу вперше прокоментував удар Росії по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві, але не висловлював співчуття загиблим і постраждалим, а також уникнув згадок, що винуватцем трагедії є Росія.

Нагадаємо, що сьогодні прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрінеться з Дональдом Трампом у Флориді. Це відбудеться через тиждень після зустрічі з Володимиром Путіним у Москві.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 11.07.2024 10:58