Керівник апарату КМДА підробив документи для відрядження за кордон під час війни: його усунуто з посади
Засідання суду щодо чиновника КМДА. Джерело: Прокуратура України

Керівник апарату КМДА підробив документи для відрядження за кордон під час війни: його усунуто з посади

Керівника апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Дмитра Загуменного, якого підозрюють у підробленні документів для відрядження за кордон під час війни, усунуто з посади до 28 листопада.

Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури.

"За клопотанням слідчих і прокурорів Київської міської прокуратури Голосіївський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту й усунув з посади керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради", — йдеться в повідомленні.

Прокурори уточнили, що термін дії запобіжного заходу й усунення від посади — до 28 листопада 2025 року.

"Посадовця підозрюють у використанні підроблених документів для організації приватних поїздок за кордон під виглядом відряджень. Йдеться про поїздку до Барселони 2023 року та поїздку до Флоренції 2024 року", — уточнили в прокуратурі.

Його дії кваліфіковано за трьома статтями Кримінального кодексу України, а саме:

  • "Підроблення офіційного документа, який видається підприємством, і який надає права, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою, вчинене за попередньою змовою групою осіб; повторне підроблення документа";
  • "Використання підробленого документа";
  • "Внесення службовою особою до офіційних документів неправдивих відомостей".

Досудове розслідування за процесуального керівництва Київської міської прокуратури проводять слідчі Нацполіції Києва за оперативного супроводу СБУ в Києві та Київській області.

Нагадаємо, що начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко нещодавно поскаржився, що через відсутність міського голови Віталія Кличка засідання Ради оборони довелося переносити.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама