У неділю, 4 травня, в Ізюмському районі Харківської області сталась масштабна лісова пожежа. Полум'я охопило площу у 20 гектарів.
Про це у Telegram-каналі повідомив очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. За словами посадовця, у лісі детонують боєприпаси, залишені російськими військами під час окупації.
"Готується евакуація місцевих жителів, адже вогонь дістався до житлових будинків біля лісу", — йдеться у заяві Синєгубова.
Керівник ОВА також повідомив, що на місці працюють підрозділи ДСНС, в тому числі піротехнічні розрахунки, а також працівники та техніка лісгоспів.
"Через надзвичайно сильний вітер вогонь стрімко поширюється. Ситуація залишається складною, але контрольованою", — додав Олег Синєгубов.
Нагадаємо, що цієї ночі російські окупанти атакували Україну 165 ударними дронами та безпілотниками-імітаторами інших типів. Сили оборони збили 69 із них, 80 безпілотників-імітаторів не досягнули мети.
Раніше повідомлялось, що у ніч на 4 травня в Ізюмі на Харківщині, російський дрон обстріляв депо "Нової пошти". Це спричинило масштабну пожежу. Внаслідок атаки знищено відділення та депо.
Також ввечері 2 травня Харків перебував під атакою ворожих безпілотників. Внаслідок ворожих ударів постраждав житловий будинок, біля якого спалахнули автомобілі.
Нещодавно стало відомо, що 4 травня російська армія вдарила керованою авіабомбою по Новопавлівській громаді Дніпропетровської області. Внаслідок ворожої атаки загинув 54-річний чоловік.