Тепер уже колишня інспекторка Львівської митниці Юлія Дрига. Скріншот із відео

Похизувалася "луком" за $8 тисяч — залишилась без роботи: відео у TikTok спричинило звільнення інспекторки Львівської митниці

Головну державну інспекторку управління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці Юлію Дригу звільнили з роботи. Це сталося після відео в TikTok, де вона похизувалася брендовими речами вартістю понад 8 тисяч доларів.

Про це повідомив Zaxid.net. Річ у тому, що вартість особистих речей інспекторки суттєво перевищила її зарплату на митниці за минулий рік. У відео інспекторка сказала, що працює "трошки на себе, а трошки на державу".

Інспекторка митниці Юлія Дрига потрапила на TikTok-відео блогера Ніколаса Карми, який знімає на вулиці перехожих, розпитуючи про вартість їхнього одягу. Відео з'явилося у п’ятницю, 12 квітня, а вже за декілька годин зі сторінки блогера зникло. Водночас на відео з інспекторкою митниці звернув увагу журналіст Тарас Середич, після чого воно розійшлося Telegram-каналами.

Зокрема, Юлія Дрига розповіла Ніколасу Кармі, що її капелюх від українського дизайнера Руслана Багінського коштує 18 тисяч гривень. Повідець її собачки Gucci від однойменного бренду вартує 200 доларів. Також Юлія похвалилася сумкою Louis Vuitton за 1 500 доларів, чоботами Hermes за 800 доларів і годинником Cartier за 5 000 доларів.

Водночас у декларації за 2023 рік Юлія Дрига вказала 136 тисяч гривень зарплати на митниці, 3 тисячі доларів готівки та 41 тисячу гривень отриманих від приватного підприємця, а також частку 50% у власності квартири у Львові. Доходи тепер вже колишнього чоловіка Олексія Дриги, який працює інспектором-кінологом Львівської митниці, в декларації вона не зазначила.

Після розголосу зі скандальним відео Юлію Дригу звільнили з роботи на Львівській митниці. Керівник Львівської митниці Андрій Кузнік теж відреагував на це.

"Важко тепер усім пояснити, де вона взяла ці речі. Як в анекдоті про доньку-повію. Перед тим, як щось зробити або сказати, треба думати про наслідки, а коли ти на державній службі, то про це треба думати 24/7", — прокоментував інцидент керівник Львівської митниці.

Скріншот коментаря керівника Львівської митниці в соцмережах

Скріншот коментаря керівника Львівської митниці в соцмережах

Журналіст Тарас Середич також розповів, що йому вдалося поспілкуватися з Юлією Дригою вже після її звільнення. Вона зізналася, що Ніколас Карма видалив відео з нею на її ж прохання. Вона також запевнила, що годинник Cartier насправді копія, а сумка Louis Vuitton — зі старої колекції, її куплено давно за гроші від бізнесу, а на митниці вона працює зі серпня минулого року і ще не встигла адаптуватися до роботи. Водночас жодних доказів на підтвердження своїх слів вже колишня інспекторка митниці журналісту не надала.

Нагадаємо, що наприкінці січня Вищий антикорупційний суд конфіскував активи колишнього заступника начальника митного поста — начальника відділу митного оформлення №1 митного поста "Одеса-автомобільний" Одеської митниці Віктора Ткаченка. Експосадовець, не маючи достатніх законних доходів, у 2020 році через третю особу придбав квартиру та два машиномісця в історичному центрі Одеси.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Lifestyle, 12.04.2024 18:06