Володимир Путін. Джерело: росЗМІ

Путін заявив, що ЗСУ мають вийти з регіонів, які внесено до конституції Росії

Російський диктатор Володимир Путін знову повторив, що нібито "готовий до мирних переговорів". Але для цього Україна має вивести свої війська з усіх регіонів, які Москва вважає своєю територією. Йдеться про Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області.

Про це повідомили російські інформаційні ресурси з посилання на виступ Путіна в міністерстві закордонних справ Росії. Кремлівський диктатор висунув "умови для припинення бойових дій в Україні".

Він заявив, що українські війська "мають бути повністю виведені з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей у межах адміністративних кордонів". Окрім того, за словами Путіна, "Україна повинна повідомити про відмову від вступу до НАТО". Якщо ці умови Україна виконає, то Росія негайно припинить вогонь.

"Звертаю увагу, саме з усієї території цих регіонів у межах їхніх адміністративних кордонів, які існували на момент їхнього входження в Україну. Щойно в Києві заявлять, що готові до такого рішення та розпочнуть реальне виведення військ із цих регіонів, а також офіційно повідомлять про відмову від планів зі вступу до НАТО, з нашого боку негайно, буквально з тієї самої хвилини, надійде наказ припинити вогонь і розпочати переговори. Повторю, ми це зробимо негайно", — наголосив кремлівський диктатор.

За його словами, суть російської пропозиції нібито "не в тимчасовому перемир'ї". Ідеться не про замороження конфлікту, а про його "остаточне завершення".

Таким чином Росія продовжує просувати ідею нібито мирних переговорів, через які вона хоче залишити за собою всі окуповані території. При цьому росіяни продовжують тероризувати Україну, майже щодня завдаючи ударів по енергетичній і цивільній інфраструктурі.

Нагадаємо, нещодавно представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявляв, що російський диктатор Володимир Путін бурхливо відреагував на ураження винищувача Су-57. Для Кремля ця тема дуже гаряча та відчутна.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 14.06.2024 14:16