
Російські терористи продовжують використовувати на території Харківської області небезпечні види боєприпасів. Зокрема, йдеться про кумулятивно-осколкові.
Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
"За інформацією наших вибухотехнічних підрозділів, на території області фіксуємо використання російських кумулятивно-осколкових боєприпасів", — написав він у своєму Telegram-каналі.
За його словами, вони мають характерну форму, схожу на дзвіночок, і оснащені механізмом самоліквідації, що робить їх особливо небезпечними для цивільного населення.
"Окрім того, виявляємо міни з магнітним датчиком цілі: круглої форми, зеленого кольору. Вони також мають властивість самоліквідації", — зауважив посадовець.
Очільник військової адміністрації Харківщини закликав усіх мешканців області бути максимально обережними
"У разі виявлення підозрілих предметів — не підходьте до них і не намагайтеся самостійно їх переміщати. Тримайтеся на значній відстані та негайно повідомляйте відповідні служби за номерами 101, 102. Бережіть себе та своїх близьких", — підсумував Олег Синєгубов.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські загарбники все частіше використовують зброю масового ураження на полі бою. Зокрема, застосовують хімічні боєприпаси проти українських військових.