1 202 день війни
Особовий склад
997 120
Танки
10 915
Артилерія
28 934
Літаки
414
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 183
Крилаті ракети
3 315
Гелікоптери
337
БпЛА
39 818
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Режисера Балабана усунули від роботи в КНУКіМ через звинувачення в сексуальних домаганнях
Олександр Балабан. Джерело: ACMODASI

Режисера Балабана усунули від роботи в КНУКіМ через звинувачення в сексуальних домаганнях

Режисера Олександра Балабана усунули від роботи в Київському національному університеті культури та мистецтв після того, як його звинуватили в сексуальних домаганнях і неетичних висловлюваннях.

Про це повідомили в соціальних мережах факультету кіно та телебачення КНУКіМ. Там зазначили, що з 3 лютого Олександр Балабан не працює в університеті. Раніше він перебував на посаді завідувача кафедри тележурналістики й акторської майстерності.

Також в університеті ухвалили такі рішення:

  • з'ясувати правдивість обставин, викладених у мережі;
  • посилити контроль за дотриманням етичних норм учасниками освітнього процесу;
  • фахівці соціально-психологічного центру проведуть цикл тренінгів і вебінарів серед викладачів і студентів.

Першою про сексуальні домагання з боку Олександра Балабана написала акторка та колишня студентка цього майстра Єлизавета Яковишина. За її словами, Балабан називав студенток "повіями" та "бл***ми"; робив їм "антицелюлітний масаж" в окремих аудиторіях, висловлював думку про статеве життя молодих акторок; і сексуально домагався деяких з них.

"Я особисто слухала лекцію про те, що я дуже розумна акторка, і тільки енергетично сильний чоловік може бути моїм сексуальним партнером. І за статусом він теж повинен бути не просто актором якимось там. Не знаю, що то було і кого він мав на увазі..." — написала Яковишина.

Коли вона заперечила майстру, то стала "жертвою його далеко не етичних висловлювань".

У коментарях Єлизавету підтримали й інші постраждалі в майстерні Олександра Балабана, які розповіли, що він роздягав на сцені студенток, публічно принижував, звинувачував і залякував. Щоправда, деякі студенти та студентки також виступали й на захист Олександра Балабана.

Нагадаємо, нещодавно актора та заслуженого діяча мистецтв України Юрія Висоцького, який працює викладачем Київського національного університету імені Карпенка-Карого, звинуватили в неетичній поведінці щодо студенток і психологічному насильстві.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама