1 195 день війни
Особовий склад
989 700
Танки
10 874
Артилерія
28 575
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 175
Крилаті ракети
3 271
Гелікоптери
336
БпЛА
38 622
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Таксі до Румунії за 2 000 євро: прикордонники затримали водія, який вивозив ухилянтів
Фото: ДПСУ

Таксі до Румунії за 2 000 євро: прикордонники затримали водія, який вивозив ухилянтів

Прикордонники викрили таксиста, який вивозив військовозобов'язаних українців до Румунії в об’їзд пунктів пропуску. 

Про це повідомила Державна прикордонна служба.

Зазначається, що дистанційно діями ухилянтів та таксиста керував ще й організатор схеми. Вартість "поїздки" сягала дві тисячі євро із пасажира.

"Місцевий таксист віз двох "клієнтів", котрі заплатили по дві тисячі євро за незаконний перетин кордону. Їхніми діями дистанційно керував організатор схеми, допоки прикордонники не зупинили автівку", — розповіли у ДПСУ.

Особу організатора схеми вже було встановлено. Наразі вживаються заходи з його затримання. Водночас водію, який безпосередньо вивозив ухилянтів за кордон, загрожує кримінальна, а пасажирам — адміністративна відповідальність.

Нагадаємо, у Києві затримали лікаря екстреної медичної допомоги, який пропонував за дев'ять тисяч доларів виготовити фіктивні документи військовозобов’язаному чоловіку для ухилення від служби.

Зауважимо, за словами міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, в Україні відкрито близько дев'яти тисяч кримінальних проваджень за фактами ухилення від мобілізації.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама