Фото ілюстративне. Джерело: Facebook-сторінка Дмитра Плетенчука

У Баренцовому морі палає російський корабель: в українському ВМС розповіли подробиці

На російському великому протичовновому кораблі "Адмірал Левченко", який зараз перебуває в Баренцевому морі, розпочалася пожежа. Проблеми рашистам додає й те, що Росія не може обслуговувати самостійно двигуни, вироблені в Миколаєві.

Про це повідомив начальник центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук, відповідний допис він залишив на своїй сторінці у Facebook.

"Горить-палає техніка ворожа. А точніше великий протичовновий корабель "Адмірал Левченко" у Баренцовому морі. Триває боротьба за живучість, сподіваємося марна", — зазначив він.

За його словами, так буває, коли "свєрхдєржава" отримує санкції від України та не може обслуговувати самостійно двигуни,  вироблені у Миколаєві. Український військовий наголосив, що десяти років не вистачило на розв’язання цієї проблеми. Одна з установок і запалала.

"Класно у вас навчання проходять, чуваки, не зупиняйтеся. Щоб ви розуміли, там екіпажу декілька сотень. Не "масква", звісно, але теж непогано", — у жартівливій формі підсумував Дмитро Плетенчук.

Нагадаємо, сьогодні Плетенчук заявляв також, що Збройні сили України не завдавали ураження по російському десантному кораблю в Азовському морі. Інформація про знищення такого судна у суботу, 8 червня, неправдива.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 10.06.2024 21:19