1 259 день війни
Особовий склад
1 058 260
Танки
11 071
Артилерія
31 081
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 203
Крилаті ракети
3 555
Гелікоптери
340
БпЛА
49 620
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,7
41,6
48,3
48,1
У Білому домі назвали дату запровадження вторинних санкцій проти РФ
Володимир Путін і Дональд Трамп. Колаж: TrueUA

У Білому домі назвали дату запровадження вторинних санкцій проти РФ

Вторинні санкції проти Російської Федерації будуть запроваджені Сполученими Штатами в п'ятницю, 8 серпня. Проте, росіяни прагнуть продовжувати взаємодію з Вашингтоном.

Про це заявив представник Білого дому, пише Reuters.

За словами посадовця, зустріч посла США Стіва Віткоффа з президентом Росії Володимиром Путіним у Москві в середу пройшла добре. Він додав, що Вашингтон все ще планує запровадити вторинні санкції в п'ятницю.

"Росіяни прагнуть продовжувати співпрацю зі Сполученими Штатами. Очікується, що вторинні санкції будуть запроваджені в п’ятницю", — сказав чиновник Білого дому.

Видання нагадало, що Віткофф зустрівся з Путіним у рамках екстреної місії, спрямованої на пошук прориву у 3,5-річній війні, яка розпочалася з повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Трамп погрожував санкціями проти Москви, якщо не буде вжито жодних заходів для припинення війни в Україні.

За даними видання The Telegraph, російський диктатор Володимир Путін використає зустріч з американським посадовцем як чергову нагоду виграти час і загальмувати процес досягнення миру.

Також 5 серпня Bloomberg з посиланням на свої джерела повідомляв, що Кремль зважує варіанти поступки президенту США Дональду Трампу, яка може передбачати повітряне перемир’я з Україною, аби спробувати запобігти загрозі вторинних санкцій.

Раніше з'явились перші деталі розмови спецпредставника президента США Стівена Віткоффа з російським диктатором Володимиром Путіним. Сторони, серед іншого, обговорили війну в Україні.

Також 6 серпня президент Сполучених Штатів Дональд Трамп підписав указ про введення додаткового мита в розмірі 25 відсотків на товари з Індії. Подібні тарифи можуть запровадити й до інших країн, які імпортують російську нафту.

Своєю чергою, держсекретар США Марко Рубіо заявив, що Сполучені Штати можуть зробити певні заяви протягом дня після зустрічі спецпредставника американського лідера Стіва Віткоффа з главою Кремля Володимиром Путіним. Проте, наразі невідомо, яких новин варто очікувати після перемовин політиків.

Згодом президент США Дональд Трамп заявив, що зустріч його спеціального посланця Стіва Віткоффа та російського диктатора Володимира Путіна була "надзвичайно продуктивною". Також сторонам вдалося досягнути "значного прогресу".

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама