Фото: ілюстративне. Джерело: Pixabay

У Києві спалах гострої кишкової інфекції: госпіталізовано понад 10 дітей

У Києві зафіксовано спалах гострої кишкової інфекції. До медзакладів госпіталізовано 14 дітей.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у місті Київ.

"До Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві 14 червня надійшов лист-повідомлення Державної установи "Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" про реєстрацію 14 випадків захворюваності на гостру кишкову інфекцію серед дітей, прибулих до одного з готелів міста Києва. Всі хворі діти госпіталізовані", — йдеться у повідомленні.

Відтак, у готелі проводиться позапланова перевірка. Зокрема, фахівці проводять відбір зразків сировини для лабораторних досліджень, проб води, змивів з об'єктів навколишнього середовища, бактеріологічне дослідження персоналу на носійство кишкових інфекцій. Під час інспектування на потужності виявлені порушення законодавства про харчові продукти.

"Для локалізації, ліквідації спалаху та запобігання подальшому розповсюдженню інфекції, що становила загрозу здоров'ю, вжито всіх необхідних заходів. Підготовлені рішення про тимчасове припинення виробництва та/ або обігу харчових продуктів, припис про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти. Епідеміологічне розслідування триває. Про результати буде повідомлено додатково", — наголосили у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні розпочався посилений епідемічний нагляд за холерою. Особливо важкі або складні випадки гострих кишкових інфекцій будуть додатково тестувати на наявність цієї хвороби.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 17.06.2024 21:30