В Україні вперше презентували вагони-платформи для євроколії
Продукція "Дніпровагонмашу". Джерело: Facebook

В Україні вперше презентували вагони-платформи для євроколії

"Дніпровагонмаш", який функціонує в Кам'янському Дніпропетровської області, відвантажив перші два вагони-платформи довжиною 60 футів типу Sgns для колії 1 435 міліметрів. Вони виготовлені на власних потужностях.

Про це повідомили в дописі на Facebook-сторінці "Дніпровагонмашу".

"Міжнародна співпраця — це міст між країнами, яким відбуваються обмін досвідом, розуміння особливостей ведення бізнесу, культурна взаємодія та професійне наповнення. Бути відкритим до нього означає розбудовувати, довіряти, зростати та, головне, рухатися вперед", — ідеться в повідомленні.

На підприємстві додали, що, обравши курс не лише на пошук нового у вітчизняному ринку вантажного вагонобудування колії 1 520 міліметрів, але й на опанування європейських традицій, "Дніпровагонмаш" продовжує наполегливу працю у напрямку інжинірингу, консультацій, технологічного оцінювання і власне виготовлення готової продукції для залізничного ринку колії 1 435 міліметрів.

"Ми раді повідомити, що в межах партнерства з австрійськими колегами, компанією "ТрансАнт", а також на базі її конструкторських розробок, підприємство "Дніпровагонмаш" виготовило та відвантажило перші вагони-платформи 1 435 міліметрів", — розповіли вагонобудівельники.

Також уперше повне складання та комплектування вагонів відбувалося на потужностях саме цього підприємства.

"Комплексна робота: інженерів-технологів, конструкторів, зварювальників, слюсарів і механіків, фахівців технічного контролю та якості — дало можливість прийти до вагомого результату", — наголосили у "Дніпровагонмаші".

Там додали, що на цей момент на технічне приймання передано два інтермодальних вагони-платформи довжиною 60 футів типу Sgns.

"Концептуальною перевагою вагонів є принцип облегшеної конструкції з використанням високоміцної сталі та відповідно його збільшена вантажність", — пояснили на підприємстві.

Нагадаємо, що ще минулого року стало відомо, що першим обласним центром України, який з’єднають євроколією з Європою, стане Ужгород. На черзі таке ж планується для Львова та Чернівців.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама