1 105 день війни
Особовий склад
874 410
Танки
10 255
Артилерія
24 064
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 094
Крилаті ракети
3 064
Гелікоптери
331
БпЛА
27 741
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,514
41,5
43,49
43,46
В Україні буду не вперше: Келлог оприлюднив деталі програми свого візиту до Києва
Кіт Келлог. Джерело: Getty Images / Global Images Ukraine

"В Україні буду не вперше": Келлог оприлюднив деталі програми свого візиту до Києва

У середу, 19 лютого, Україну відвідає спеціальний представник президента Сполучених Штатів Америки у справах України та Росії Кіт Келлог. Він приїде ранковим потягом із Польщі. Програма візиту триватиме три дні, вона ще перебуває на стадії узгодження.

Про це заявив Кіт Келлог у Брюсселі в коментарі журналістам. Його цитує агенція "Інтерфакс-Україна". За його словами, у вівторок він їде до Варшави, і звідти нічним потягом вирушить до Києва.

"Я їду потягом завтра ввечері. І буду в Києві в середу вранці", — зазначив Келлог.

Спецпредставник президента США не уточнив, чи поїде він на фронт, куди його раніше запросив президент України Володимир Зеленський. До того ж американський гість зауважив, що програма його перебування в Україні ще остаточно не узгоджена.

"Що стосується поїздки в Україну, то все ще на організаційній стадії. Тобто чи я туди поїду, відповідь — так. Чи буде у мене можливість зустрітися з президентом Зеленським? Відповідь — так", — наголосив Келлог.

Спецпредставник президента США додав, що перебуватиме в Україні впродовж трьох днів.

"Я не вперше в Україні", — запевнив політик.

Він також констатував, що нещодавно бачився із Зеленським у межах Мюнхенської безпекової конференції, зауваживши, що в перший день його візиту президента Зеленського може ще не бути в місті, "тож у нас можуть бути якісь події на місцях".

Нагадаємо, раніше Кіт Келлог заявляв, що ніхто не нав’язуватиме президенту України Володимиру Зеленському мирну угоду. Її має ухвалити український народ.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама