1 265 день війни
Особовий склад
1 064 240
Танки
11 093
Артилерія
31 380
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 204
Крилаті ракети
3 556
Гелікоптери
340
БпЛА
50 646
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,7
41,6
48,3
48,1
Війна з Росією: Сі Цзіньпін звернувся із пропозицією до Макрона
Фото: скріншот з відео

Війна з Росією: Сі Цзіньпін звернувся із пропозицією до Макрона

Китай зацікавлений у швидкому вирішенні "української кризи". З відповідною пропозицією лідер Китаю Сі Цзіньпін звернувся до президента Франції Еммануеля Макрона.

Про це пише Xinhua.

Сі Цзіньпін переконаний, що затягування розв'язання проблем пов'язаних з Україною не сприяє інтересам жодній зі сторін. Лідер Китаю заявив, що його країна ніколи не підходила до даного питання з егоїстичної точки зору. КНР нібито завжди виступала за справедливість і неупередженість.

"Усі зацікавлені сторони повинні взяти на себе відповідальність, рухатися назустріч один одному і створювати умови для політичного вирішення. Французька сторона може висунути конкретні пропозиції щодо політичного вирішення кризи, і Китай готовий підтримати їх, а також відігравати конструктивну роль", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у четвер, 6 квітня, президент Франції Еммануель Макрон та президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн провели перемовини зі своїм китайським колегою Сі Цзіньпіном. Під час зустрічі Макрон заявив лідеру Китаю, що розраховує на нього, щоб "привести Росію до тями".

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама