Перший заступник директора НАБУ Гізо Углава. Фото: НАБУ

Заступника директора НАБУ усунули від справ через витік інформації

Першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углаву усунули від виконання повноважень за власною заявою. Це відбулося після того, як стало відомо про витік інформації.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

"Для забезпечення обʼєктивного досудового розслідування, розпочатого за фактом ймовірного витоку інформації, наказом директора НАБУ за відповідною заявою про можливий конфлікт інтересів усунуто першого заступника директора НАБУ від виконання посадових обов’язків та керівництва, закріпленими у внутрішніх документах напрямами та підрозділами", — йдеться в повідомленні.

У Національному антикорупційному бюро зауважили, що про перебіг та результати досудового розслідування вони інформуватимуть громадськість.

"Керівництво та колектив Бюро максимально зацікавлені в проведенні повного, всебічного та неупередженого розслідування за цим фактом", — наголосили в НАБУ.

Нагадаємо, що 22 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура та представники поліції провели обшуки в представника Національного антикорупційного бюро в рамках розслідування про витік інформації в справі щодо "великого будівництва".

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 24.05.2024 14:59