Фото: Офіс президента України

Зеленський розповів, як вибори Путіна впливають на бажання рашистів наступати на фронті

До березня окупанти, найімовірніше, спробують провести цілу низку наступів на фронті. Таким чином російське військове керівництво намагатиметься отримати у війні проти України якісь успіхи перед "переобранням" диктатора Володимира Путіна.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час брифінгу для представників балтійських ЗМІ у Латвії.

"Російські війська будуть готувати контрнаступальні дії? Так, вони будуть. Коли? Розуміючи, що людина готується до виборів, приблизно зрозуміло, що вони хочуть якихось маленьких тактичних перемог, щоб інформаційно підіймати перед і готуватись до чогось глобального або масового після", — зазначив голова держави.

На думку Зеленського, приблизно так можна спрогнозувати дії загарбників на фронті у найближчі тижні та місяці.

Разом із тим український президент зауважив, що насправді інтервенти, попри розповсюдження чуток та кремлівських пропагандистських наративів, "нічого не могли окупувати та реально просунутися".

"Вони складний ворог — вони не бояться вбивати цивільних, тому це складний ворог... Вони можуть зруйнувати все, і тоді заходити — така тактика", — висловився Зеленський щодо можливості більшої ескалації на театрі воєнних дій.

Президент додав, що ситуація на фронті "дуже складна, бо нам не вистачає зброї".

"Вони накопичують війська? Накопичують. Вони сказали що візьмуть Авдіївку? Вони її не взяли. Вони хочуть це зробити? Так", — додав він.

Також Зеленський пояснив, що ворог досі має контроль над небом України, тому у Сил оборони "немає широких кроків вперед".

Під час офіційного візиту до Латвії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом. Український лідер подякував колезі та всім латвійцям від українців і українок, які захищають нашу державу, працюють заради неї.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 11.01.2024 22:20