Фото: сайт президента

Зеленський заявив, що Путін посилить мобілізацію після виборів

У вечірньому зверненні 11 березня президент Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні більшу частину дня приділив військовим та воєнним питанням. Глава держави підкреслив, що російський диктатор Володимир Путін посилить мобілізацію після так званих виборів.

Текст звернення з'явився на сайті президента.

Засідання Ставки

Зеленський заслухав детальні доповіді щодо кожного напрямку на нашому фронті: від Купʼянського до Херсонщини. Президенту доповідали головком, начальник Генштабу, командувачі за напрямками, Міністерство оборони.

"Зараз військові працюють над стабілізацією наших позицій на фронті. І це в умовах, коли постачання від партнерів усе ще суттєво обмежене. Я дякую кожному солдату й командиру — усім нашим воїнам, які забезпечують нашу оборону, наші фронтові дії своєю силою та стійкістю. І дякую кожному підприємству тут, в Україні, та всім спільним виробництвам із партнерами за незмінне нарощування нашого власного постачання, за таку потрібну зброю для нашої незалежності: дрони, снаряди, гармати, техніку", — сказав президент.

Зеленський повідомив, що також на Ставці була доповідь щодо будівництва фортифікації

"Понад дві тисячі кілометрів завдань, зміцнення вже створеної фортифікації та створення нової — щонайменше три лінії нашої сили. Розроблені відповідно до загроз. Усі необхідні ресурси залучені, і це — персональна відповідальність урядовців, обласних керівників та військових за результат. Результат має говорити сам за себе, своєю надійністю для кожного солдата", — заявив глава держави.

Президент заявив, що сьогодні були на окремій доповіді головком Олександр Сирський та міністр оборони Рустем Умєров

"І щодо поточної ситуації на фронті, і щодо планування наших дій. Жодного місця спокою для окупанта не повинно бути. Обговорили сьогодні ж підготовку до наступного засідання у форматі "Рамштайн" та ключові акценти нашої комунікації з партнерами щодо зброї та снарядів", — заявив президент.

Також, за словами Зеленського, на окремій доповіді був керівник ГУР Кирило Буданов

"Кілька питань. Передусім військові плани Росії. Не лише проти нашої держави — проти інших народів теж. Спільне завдання світу зараз — збити цю хвору путінську фантазію, що в нього нібито є час для продовження війни. Можливо, він посилить мобілізацію — після імітації "виборів" зараз у березні. Мобілізацію росіян. Але мобілізацію ресурсів і фінансів, залишків російських зв’язків зі світом ми маємо обмежити ще більше, ще жорсткіше. І кожен, хто цінує життя свого народу, має цим займатися" кожен лідер. Дякую всім, хто допомагає", — наголосив Володимир Зеленський.

Наради з урядовцями

Український президент заявив, що сьогодні провів кілька нарад з урядовцями. На порядку денному були фінансово-економічний блок уряду та Національний банк — щодо стану нашої фінансової системи. 

"Забезпечуємо стійкість і надійну роботу фінансових інституцій. Обговорили також бюджетну роботу цього року. Я вдячний усім підприємцям, які працюють та платять податки, зберігають робочі місця. Цей період — нашої максимальної концентрації. Максимальної нашої ініціативи, щоб саме Україна визначила справедливе закінчення цієї війни. Можемо вистояти. Мусимо перемогти", — додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, у вечірньому зверненні 10 березня президент Володимир Зеленський відзначив роль церкви у війні проти російських загарбників. Лідер України також дорікнув Ватикану за "віртуальне посередництво" між агресором та жертвою вторгнення.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 11.03.2024 21:38