Кордон між Азербайджаном і Вірменією. Джерело: azertag.az

Азербайджан і Вірменія встановили перший прикордонний стовп на спільній ділянці кордону

Азербайджан і Вірменія розпочали процедуру демаркації кордону. В межах цього процесу сусідні країні встановили перший прикордонний стовп на спільній ділянці кордону.

Про це повідомила агенція АЗЕРТАДЖ із посиланням на віце-прем'єра Азербайджану Шахіна Мустафаєва та прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян на своїй сторінці у Facebook.

Журналісти зазначили, що "експертні групи двох країн продовжують роботу".

"На Тавушсько-Газахській ділянці державного кордону Вірменія — Азербайджан установлено перший прикордонний стовп", — зауважив Пашинян.

Минулого тижня представники Вірменії й Азербайджану вперше оголосили про попереднє узгодження делімітації кордонів біля восьми прикордонних сіл.

Після повернення Азербайджаном повного контролю над невизнаним Нагірним Карабахом між Вірменією й Азербайджаном періодично стаються сутички з жертвами та пораненими. Також Баку та Єреван ведуть мирні переговори, остання серія зустрічей відбулася у Берліні за посередництва Німеччини.

Нагадаємо, що 8 квітня в міністерстві оборони Азербайджану заявили про обстріл своєї території армією Вірменії. Єреван і його оборонне відомство спростувало такі звинувачення.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 23.04.2024 17:43