1 181 день війни
Особовий склад
974 770
Танки
10 833
Артилерія
28 009
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 167
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
336
БпЛА
36 503
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Дрони атакували нафтобазу в Тамбовській області: росіяни визнали приліт
Фото ілюстративне зі соцмереж

Дрони атакували нафтобазу в Тамбовській області: росіяни визнали "приліт"

У ніч на п’ятницю, 28 червня, безпілотники атакували нафтобазу в Тамбовській області Росії. На місці події спалахнула пожежа. Місцева влада заявила про можливу евакуацію населення.

Про це повідомили російські інформаційні ресурси.

"Пожежа виникла на нафтобазі в Тамбовській області через приліт дрона. Займання вже локалізовано, жертв немає", — зазначили російські пропагандистські агенції.

Таким чином росіяни визнали влучання безпілотника, що буває вкрай рідко. Значно частіше вони заявляють про пошкодження внаслідок падіння уламків збитого їхньою протиповітряною обороною безпілотника.

БпЛА "вибухнув на території підприємства" приблизно о 04:35.

"У результаті утворилося невелике загоряння. Пожежу локалізовано, гасіння здійснюється силами пожежної охорони нафтобази, а також 11 пожежними розрахунками, які оперативно прибули на місце. Жертв немає", — заявив губернатор регіону Максим Єгоров.

За його словами, відстань до найближчого населеного пункту — 3 кілометри.

"У разі потреби проведемо евакуацію мешканців, для цього все готове", — наголосив він.

Як відомо, останнім часом Україна регулярно завдає ударів по російських нафтопереробних заводах.

Нагадаємо, що попередньої ночі, 27 червня, ймовірно, українські дрони атакували Редкінський дослідний завод. Він розташований у Тверській області Російської Федерації.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама