Понад 60 потягів курсують із відхиленням від графіка: Укрзалізниця надала перелік
Фото ілюстративне. Джерело: соцмережі

Понад 60 потягів курсують із відхиленням від графіка: "Укрзалізниця" надала перелік

Станом на неділю, 11 січня, внаслідок затримок на кордоні, несприятливих погодних умов і безпекових заходів понад 60 поїздів курсують із відхиленням від графіка. Серед них — міжнародні та потяги далекого сполучення.

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці". Там уточнили, що зміненим маршрутом курсують:

  • №743/744 Дарниця — Славсько — Дарниця;
  • №119/120 Дніпро — Холм — Дніпро;
  • №63/64-112/111 Харків, Ізюм — Перемишль — Харків, Ізюм;
  • №745/746 Дарниця — Львів — Дарниця;
  • №9/10 Київ — Будапешт — Київ;
  • №749/750 Київ — Ужгород — Київ;
  • №107/108 Київ — Солотвино — Київ;
  • №178 Івано-Франківськ — Київ;
  • №292/291 Київ — Львів — Київ;
  • №52/30 Перемишль — Київ — Перемишль;
  • №20-67/19 Варшава, Холм — Київ — Варшава, Холм;
  • №742/741 Львів — Київ;
  • №15/16 Харків — Ворохта — Харків;
  • №98/97 Ковель — Київ — Ковель;
  • №44/43-50/49 Трускавець, Івано-Франківськ — Черкаси — Трускавець, Івано-Франківськ;
  • №92/91 Львів — Київ — Львів;
  • №29/27 Ужгород, Чоп — Київ — Ужгород, Чоп;
  • №207/7-208/8 Івано-Франківськ, Чернівці — Київ — Івано-Франківськ, Чернівці;
  • №114 Ужгород — Харків.

"Прямо зараз залізничники усувають пошкодження після обстрілів і розробляють максимально оптимальні маршрути для того, щоби поїзди швидше повернулися до графіка", — запевнили в "Укрзалізниці".

Там також зазначили, що запізнення свого потягу можна відстежувати на сайті "УЗ веземо", а також варто уважно слухати оголошення на вокзалах.

Декілька днів тому залізничники інформували, що через несприятливі погодні умови в Київській області сповільнено рух низки потягів. Найвідчутніша затримка в міжнародного рейсу №10/9 Будапешт — Київ.

Також 7 січня в Дніпропетровській і Запорізькій областях фіксували перебої щодо руху приміських і пасажирських поїздів. Це було пов’язано з проблемами з електропостачанням. Залізничники вимушено змінювали формат роботи.

Нагадаємо, прес-служба "Укрзалізниці" повідомляла, що торік перевезено 28 мільйонів людей. Це на 200 тисяч більше, ніж роком раніше.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама