1 178 день війни
Особовий склад
971 690
Танки
10 825
Артилерія
27 908
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 167
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
336
БпЛА
36 123
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Рютте назвав головну помилку Путіна щодо переговорів з Україною
Марк Рютте. Джерело: Офіс президента України

Рютте назвав головну помилку Путіна щодо переговорів з Україною

Відправивши на переговори з Україною посадовців низького рівня, кремлівський диктатор Володимир Путін зробив помилку. Диктатор знає, що "м'яч на його полі", але при цьому наче несерйозно ставиться до важливих перемовин.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Марк Рютте, його цитує la Repubblica. Про це він сказав перед самітом Європейського політичної спільноти у столиці Албанії, де також присутній президент України Володимир Зеленський.

Генсек НАТО вважає, що Путін повинен серйозніше ставитися до питань, що стосуються врегулювання війни Росії проти України.

На його думку, Європа та США повинні продовжувати тиснути на кремлівського диктатора.

"Путін дуже добре знає, що м'яч на його полі. Він зробив помилку, відправивши делегацію низького рівня", — констатував він.

При цьому він висловив переконання, що це дуже добре, що Україна погодилася сісти за стіл переговорів.

"Я дуже задоволений роллю, яку відіграють США", — наголосив Рютте.

Раніше аналітики американського Інституту вивчення війни зробили висновок, що Росія не зацікавлена в добросовісних переговорах. Кремль не готовий до компромісів і прагне продовжувати війну для досягнення своєї мети — капітуляції України.

Нагадаємо, видання The Wall Street Journal оприлюднило інформацію, що є всі передумови стверджувати, що російські окупанти готуються до нового наступу на Україну. Він, імовірно, відбудеться з наближенням літніх місяців. Адже запаси американської зброї України закінчуються.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама