СБУ завершила розслідування щодо топчиновників окупаційної адміністрації Криму

30 ГРУДНЯ 2021 09:47

Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершили розслідування щодо очільників окупаційної адміністрації РФ в українській АР Крим.

Так звані «голова республіки Крим», «голова державної ради республіки Крим», колишній так званий «прокурор республіки Крим» та ще п’ять високопосадовців тимчасово окупованого півострова підозрюються у вчиненні злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України. За результатами спеціального досудового розслідування обвинувальний акт стосовно 8 обвинувачених скеровано до суду.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на СБУ.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому-березні 2014 року представники російської окупаційної адміністрації брали активну участь у діях, спрямованих на насильницьке повалення конституційного ладу та зміни меж території України. Крім того, ці особи сприяли представникам країни-агресора у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності. Зокрема, вони брали участь у створенні окупаційних органів, безпосередньо очолювали їх та керували ними», - йдеться в повідомленні.

Покарання за вчинення особливо тяжких злочинів передбачено у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Фото з мережі інтернет.

Також читайте: Уряд продовжив дію постанови, яка дозволяє громадянам Білорусі перебувати в Україні 180 днів

Події, 30.12.2021 09:47