Фото з соцмереж

У Придністров'ї заявили про "стрілянину" біля кордону з Україною: в ДПСУ відреагували

"Міністерство державної безпеки" невизнаного Придністров'я повідомило про стрілянину біля кордону з Україною. На офіційному сайті відомства вказується, що вона сталася нібито 7 січня.

Водночас у Державній прикордонній службі України повідомили, що подібних інцидентів не фіксували. Так, речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що йому не відомо про якісь інциденти на придністровському сегменті кордону з Молдовою.

За даними відомства невизнаної республіки, після стрілянини двоє придністровців нібито опинилися на території України.

Однак Демченко наголошує, що заяви так званого "МГБ" можуть нести провокативний характер.

"Нестандартних ситуацій прикордонними нарядами не фіксувалося. Заява, так званого Придністров'я скоріше несе провокативний характер, з метою звинуватити в чомусь Україну, до того ж ми розуміємо, що цей анклав має проросійську направленість", — пояснив представник ДПСУ.


Придністров'я або ПМР (Придністровська Молдовська Республіка) є невизнаною самопроголошеною державою на території Молдови. ПМР займає майже всю молдовську частину лівого берега Дністра, а також кілька населених пунктів на правому березі річки.

Про свою незалежність так звана республіка оголосила у 1991 році, а у 2006 році придністровські сепаратисти захотіли приєднатися до Росії. Сьогодні на території Придністров'я перебувають так звані російські "миротворці", однак РФ незалежність ПМР також не визнає.


Нагадаємо, торік РФ звинуватила Україну у підготовці "провокацій" у Придністров'їВодночас влада Молдови заперечила це.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 11.01.2024 00:20