Підтримати проект
Фото: БГНЕС
В Болгарії закликали до переговорів після скандальної заяви Путіна: подробиці
26 БЕРЕЗНЯ 2023 17:12
Андрій Романюк
Редактор стрічки новин

Україна та Російська Федерація повинні сісти за стіл переговорів після заяви Володимира Путіна про плани розміщення ядерної зброї в Білорусі. Ситуація стає ще більш напруженою.

Таку заяву зробила віцепрезидент Болгарії Іліяна Йотова, пише БТА.

Вона спільно із президентом Болгарії Руменом Радевом закликають до переговорів.

"Це не порожні розмови. Це наше бажання, тому що збільшення озброєнь з усіх боків веде до непередбачуваних рішень, які насправді загрожують уже серйозною війною", — додала вона.

Також Йотова висловила сподівання, що заява про розміщення ядерної зброї в Білорусі — це лише тактика залякування.

"Я сподіваюся, що розум усе-таки візьме гору, і в цьому випадку йдеться скоріше про погрози, ніж про реальні дії. Я дуже сподіваюся, що так і буде", — заявила віцепрезидент Болгарії.

Нагадаємо, 24 березня російський президент Володимир Путін заявив, що Росія розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю. Першого липня завершується будівництво сховища.

У Білому домі зазначили, що заяви російського диктатора Володимир Путіна щодо розміщення ядерної зброї у Білорусі жодним чином не вплинуть на стратегічну ядерну позицію Сполучених Штатів.

Зазначимо, Україна та країни Заходу опинилися в ситуації, в якій Російська Федерація періодично погрожує їм застосуванням ядерної зброї. Аналітики вказують на потенційні загрози, з якими цьогоріч може стикнутися НАТО і колективний Захід загалом.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 26.03.2023 17:12