
У суботу, 3 січня, американський президент Дональд Трамп відзначив операцію, яку провели військові його країни у Венесуелі. Він висловив захоплення їхніми чіткими та жорсткими діями.
Про це він розповів у коментарі телевізійникам Fox News. Трамп наголосив, що команда виконала неймовірну роботу.
"Вони репетирували та тренувалися так, як ніхто і ніколи не бачив. І мені сказали — мені сказали справжні військові, — що жодна інша країна на Землі не здатна провести такий маневр", — запевнив президент США.
На думку Дональда Трампа, це одна з найкращих операцій, яку він будь-коли бачив. Американський президент відзначив ретельну підготовку військових до операції.
"Якби ви бачили, що там трапилося… Я дивився це буквально як телевізійне шоу. І якби ви бачили швидкість, жорсткість, ну, як вони кажуть, "швидкість і насильство", якщо використати цей термін", — додав американський президент.
Він наголосив, що це було просто приголомшливо. Також додав, що це чудова робота, яку "зробили ці люди".
"Ніхто інший не міг би зробити нічого подібного. Це було просто приголомшливо", — акцентував Дональд Трамп.
Як повідомило видання New York Times, джерело ЦРУ на території Венесуели сприяло стеженню за Ніколасом Мадуро, а також спецслужби США залучили малопомітні безпілотники й інформаторів усередині країни. Операцію підкріпила винагорода в 50 мільйонів доларів.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що наша країна послідовно відстоює право народів на вільне життя, без диктатури, гноблення та порушень прав людини. Режим Ніколаса Мадуро порушив усі ці принципи в усіх аспектах.