1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
За фальшстінками валіз прикордонники виявили майже 860 прикрас з «сонячного каміння»

За фальшстінками валіз прикордонники виявили майже 860 прикрас з «сонячного каміння»

11:06 - 10.11.2021

Спробі незаконно вивезення з України великої партії виробів з бурштину запобігли прикордонники спільно зі співробітниками СБУ та митниці у Чернівецькій області.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на ДПСУ.

Прикраси з «сонячного каміння» загальною вагою майже 10 кілограмів виявили у пункті пропуску «Порубне» під час поглибленої перевірки автомобіля «Рено» української реєстрації. Бурштинові коралі, загалом – 859 штук – різної довжини були заховані у тайниках за фальшивими стінками двох валіз, власником яких є водій, 26-річний українець.

«Варто зазначити, що знайти сховок вдалося завдяки наявності випереджувальної інформації про можливе правопорушення. На даний час прикраси вилучено. Сума оцінки буде встановлена після проведення експертизи», - йдеться в повідомленні.

Фото ДПСУ.

Також читайте: У «Борисполі» затримали жінку, яка переховувалася від слідства за розповсюдження порно

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама