У четвер, 3 липня президент України Володимир Зеленський розпочав візит до Данії. Ця країна розпочинає головування в Раді Європейського Союзу.
Про прибуття Володимира Зеленського до Копенгагена вже повідомили місцеві ЗМІ, зокрема, DR.
Журналісти зазначили, що президент України візьме участь у заходах, присвячених початку головування Данії в Раді ЄС.
Церемонію відкриття цієї події відвідають королівське подружжя, представники уряду Данії та низка провідних політиків Євросоюзу.
Інформацію про прибуття українського президента підтвердили у данському Міністерстві закордонних справ.
Як відомо, з 1 липня головування в Раді ЄС перейшло до Данії. Під гаслом "Сильна Європа в мінливому світі" данське головування працюватиме над забезпеченням безпеки, конкурентоспроможності й екологічності Європи.
Представники української влади заявляли, що очікують від данського головування проривних рішень щодо членства України в Європейському Союзі.
Також у Данії поставили завдання створити стійкіший і незалежніший Європейський Союз, який здатен самостійно відповідати на геополітичні виклики. Також серед пріоритетів - підтримка України та санкції проти Росії.
Нагадаємо, 29 червня Володимир Зеленський повідомив, що Україна заявила про вихід з Оттавської конвенції про заборону протипіхотних мін. Це сигнал для всіх країн, які межують з Росією.