1 164 день війни
Особовий склад
954 300
Танки
10 741
Артилерія
27 186
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 152
Крилаті ракети
3 196
Гелікоптери
335
БпЛА
34 539
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
У Трампа назвали сигналом для Росії угоду з Україною про корисні копалини
Скотт Бессент. Джерело: Getty Images / Global Images Ukraine

У Трампа назвали "сигналом для Росії" угоду з Україною про корисні копалини

Угода про корисні копалини, яку підписали Україна та Сполучені Штати Америки, є повноцінним економічним партнерством. Це дасть змогу президенту Дональду Трампу вести переговори з Росією на міцнішій основі.

Про це заявив міністр фінансів США Скотт Бессент. Його слова наводить агенція Reuters. Він зазначив, що угода покаже "російському керівництву, що між українським і американським народами, між нашими цілями немає жодних розбіжностей".

"Американський народ не заробить грошей, якщо українці не будуть процвітати", — пояснив американський міністр.

Він акцентував, що тепер США й Україна повністю згодні в економічних питаннях.

"Повторюся: я вважаю, що це сильний сигнал російському керівництву, який дає президенту Трампу можливість вести переговори з Росією на ще міцнішій основі", — зауважив Скотт Бессент.

За словами представника адміністрації Дональда Трампа, "йдеться не тільки про рідкісноземельні метали, а й про інфраструктуру й енергетику".

"Так що тут є можливість для обидвох сторін отримати реальну вигоду", — підсумував міністр фінансів США.

Раніше керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко зазначав, що основний аспект угоди про надра — відбудова держави після війни. Саме це дозволить говорити про повернення українців на Батьківщину.

Нагадаємо, що сьогодні Кабінет міністрів України оприлюднив текст угоди про створення Інвестиційного фонду відбудови, підписаної Україною та США.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама