Підтримати проект
Іран атакував бази США в Іраку
Світ, 08.01.2020 13:45

Офіційний представник Пентагону Джонатан Хоффман заявив, що приблизно о 17:30 за часом східного узбережжя США 7 січня Іран випустив більше дюжини балістичних ракет по силам США і коаліції в Іраку, повідомляє Euro News.

В результаті ракетного удару постраждав американський об'єкт в околицях міста Ербіль на півночі Іраку, а також авіабаза Айн аль-Асад на заході країни.

Глава МЗС Ірану Джавад Заріф назвав дії Ірану пропорційною відповіддю США.

«Іран зробив пропорційні дії в рамках статті 51 статуту ООН, завдавши удар по базі, з якої був скоєний боягузливий напад на наших громадян і вищих посадових осіб», - написав він у Twitter.

Президент США Дональд Трамп повідомив, що зробить заяву щодо ударів Ірану по американським об'єктами в середу вранці за місцевим часом. Відповідний запис він розмістив у вівторок увечері в Twitter.

«Все добре! Іран запустив ракети по двома військовим базам у Іраку, зараз проходить оцінка того, чи є постраждалі і збиток, - зазначив Трамп. - Все нормально! У нас найсильніші і краще за всіх обладнані збройні сили в світі! Я зроблю заяву в середу вранці».

Світ, 08.01.2020 13:45