Повертаємося з новими можливостями: Зеленський підсумував візит на саміт G7 і Рамштайн (фото)
Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського

"Повертаємося з новими можливостями": Зеленський підсумував візит на саміт G7 і "Рамштайн" (фото)

Цього тижня для України відбулася продуктивна робота на саміті "Групи семи", на засіданнях Контактної групи з питань оборони України та Європейської ради, у двосторонніх зустрічах із партнерами.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у спеціальному дописі у своєму Telegram-каналі.

"Кожна розмова про те, як дати більше захисту нашим людям, як підтримати воїнів і як наблизити кінець війни", — наголосив він.

За його словами, девʼять країн оголосили про внески в програму PURL на майже мільярд доларів.

"Дякую, саме це зараз найбільше потрібно. Також працювали над тиском на Росію — оголосили нові санкції Велика Британії та Канади, і вже ми активно в діалозі з ЄС, щоби 21-й санкційний пакет підготували швидше, й він обмежував Росію саме там, де це найвідчутніше", — зазначив український президент.

Він додав, що загалом за результатами засідання Контактної групи "Рамштайн" партнери оголосили про чотири мільярди доларів нової допомоги для нашої країни.

"Ми повертаємося додому з новими можливостями для оборони. Я дякую всім нашим друзям, які продовжують підтримку України. Кожен пакет допомоги зберігає життя наших людей від російських ударів і допомагає наближати мир", — підсумував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив під час звернення до учасників засідання Європейської ради, що Україна хоче закінчити війну до зими — через дипломатію та через тиск на Росію. Але при цьому розуміє, з ким має справу. Адже Путін — це війна.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама